Získej zpět až 1000 Kč

Stačí 2 minuty tvého času a můžeš vyhrát své peníze zpět. Dej nám svou zpětnou vazbu v podobě recenze na portálu Heureka. Pochvala nás potěší a namotivuje, konstruktivní kritika nám zase pomůže zlepšovat naše služby. Každá recenze je pro nás důležitá. Tím se automaticky zařadíš do slosování o poukaz v hodnotě až 1000 Kč, takže oboustranně výhodný deal, nemyslíš?

logo-heureka

Pokud jsi při vytvoření objednávky povolil předání kontaktu službě Ověřeno zákazníky, tak ti do 10 dnů na email přistane dotazník spokojenosti z Heureky, který stačí vyplnit.

hodnoceni heureka

Pokud budeš chtít, můžeš nám recenzi nechat také na Google Mapách. Tyto sice nejsou soutěžní, ale budeme z nich mít o to větší radost!

Google_maps_logo

Každý měsíc náhodně vybíráme jednu vítěznou recenzi, jejíž autor od nás získá poukaz v hodnotě až 1000 Kč na další nákup. Hodnota poukazu se odvíjí od hodnoty původní objednávky bez ceny za dopravu, maximálně však 1000 Kč.

 

Napsat recenzi

 

Výherce za daný měsíc vybíráme v první polovině měsíce následujícího a tuto vybranou recenzi zveřejníme ZDE a současně kontaktujeme výherce na email uvedený v jeho objednávce.