Získej zpět až 1000 Kč

Stačí 2 minuty tvého času a můžeš vyhrát své peníze zpět. Dej nám svou zpětnou vazbu v podobě recenze na portálu Heureka nebo Google. Pochvala nás tu všechny potěší a namotivuje, konstruktivní kritika nám zase pomůže zlepšovat naše služby. Každá recenze je pro nás důležitá, jako fakt.

A ty se tím automaticky zařadíš do slosování o poukaz v hodnotě až 1000 Kč, takže oboustranně výhodný deal, nemyslíš? :)

logo-heureka

1. HEUREKA

Pokud jsi při vytvoření objednávky povolil předání kontaktu službě Ověřeno zákazníky, tak ti do 10 dnů na email přistane dotazník spokojenosti z Heureky, který stačí vyplnit.

Dotazník vypadá takto:

hodnoceni heureka

2. GOOGLE MAPS

Účastnit se můžeš také přes Mapy Google. Nezapomeň ale k recenzi uvést číslo své objednávky abychom tě mohli identifikovat.

 Google_maps_logo

 

Každý měsíc náhodně vybíráme jednu vítěznou recenzi, jejíž autor od nás získá poukaz v hodnotě až 1000 Kč na další nákup. Hodnota poukazu se odvíjí od hodnoty původní objednávky bez ceny za dopravu, maximálně však 1000 Kč. Můžeš své šance zdvojnásobit pokud napíšeš na oba portály.

 

Napsat recenzi

 

Výherce za daný měsíc vybíráme v první polovině měsíce následujícího a tuto vybranou recenzi zveřejníme ZDE a současně kontaktujeme výherce na email uvedený v jeho objednávce.