5 důvodů, proč si koupit Cyberpunk 2077

Na internetu je asi tak milion a jeden důvod, proč si Cyberpunk 2077 nepořizovat. My ti ale povíme jedno. Pokud si hru nezahraješ, tak se ochudíš o vynikající zážitek, který možná kazí některé bugy, ale rozhodně to není důvod k tomu to se Cyberpunkem vzdát. Sepsali jsme pro tebe 5 hlavních důvodů, proč si vlastně hru pořídit.

Night City

Night City je skvělou ukázkou dobrého level-designu. Autorům rozhodně nechybí kreativita a nadšení, když celou metropoli tvořili. Není totiž obyčejným městem. Každá čtvrť je naprosto unikátní, má jiné složení obyvatel, a dokonce má odlišnou architekturu. To, co v jiných hrách najdeš skrze obrovskou herní mapu s mnoha biomy, tak zde máš v rámci jedné metropole.

Zpětná kompatibilita

Možná to nevíš, ale pokud si Cyberpunk 2077 pořídíš na PlayStation 4 nebo Xbox One, tak máš možnost si hru zahrát i na konzolích nové generace. PlayStation 5 a Xbox Series X momentálně spustí tyto verze a můžeš tak hrát, aniž by bylo potřeba platit další verzi. Hra dostane v příštím roce značná vylepšení díky next-gen verzi. Pro majitele současných verzí bude zdarma. Včas tě budeme informovat o tom, kdy vydání proběhne.

Keanu Reeves

Není si třeba nic nalhávat. Keanu Reeves je sympaťák a velmi pomohl hře s propagací. Jenže on není jen tváří na wallpapery a do doprovodných videí. Je to především klíčová postava v rámci příběhu. Jeho Johnny Silverhand je skvěle podaný a budeš si s ním příběh užívat o to více.

Příběh

Pokud je něco, co tě u Cyberpunku bude držet dlouhé hodiny, tak je to právě příběh hry. Ten je skutečně temný, drsný a naléhavý. Nechceme ti tu prozrazovat důležité detaily, takže je na tobě, ať si vyzkoušíš, jak tvrdý život v Night City vlastně je a kam tě nakonec tvoje cesta zavede.

České titulky

Důležitým prvkem u takto kolosální hry jsou samozřejmě české titulky. Hra je kompletně počeštěna a to i přes to, že obsahuje více než půl milionu slov. Překlad je velmi zdařilý a pomůže ti s uchopením děje. Obě konzolové verze u nás zakoupíš v profesionální české lokalizaci!

Nenech si kazit radost před Vánoci a ponoř se naplno do dobrodružství v Night City nebo udělej radost někomu jinému. Stojí to za to a po aplikaci nových updatů od autorů se hra hraje o poznání lépe, než tomu bylo na smolném začátku. Aktuálně bylo přislíbeno, že další updaty do hry dorazí už v pondělí a rapidně zlepší její chod.