Reklamační specialista / Vedoucí prodejny


Hledáme parťáka nebo parťačku, co si vezme pod křídla naši brněnskou prodejnu a zároveň se stane klíčovým hráčem v našem reklamačním týmu.
U nás to nebude o nudném sezení na jednom místě. Jde o hybridní role, kde kombinuješ administrativní preciznost s vedením kamenné pobočky.
Většinu dne bude tvořit různorodá agenda kolem zákaznických reklamací na centrále v Brně-Slatině. Zbytek času budeš věnovat operativě a dohledu nad chodem prodejny v centru na ulici Milady Horákové.
Pokud se orientuješ v herním světě a popkultuře, máš u nás obrovskou výhodu, ale není to striktní podmínka – rádi tě do všeho zasvětíme.
Co u nás budeš dělat?
Jako reklamační specialista (centrála Slatina):
- Budeš zpracovávat reklamační případy tak, aby byl zákazník spokojený a vše sedělo v účetnictví.
- Budeš komunikovat se zákazníky (e-mail, chat), poradíš s výběrem produktů nebo úpravou objednávky a budeš koordinovat procesy s kolegy ze skladu, servisu i výkupu.
- Oprava? Výměna? Vrácení peněz? Jsi důležitý článek, který o výsledku reklamace rozhoduje.
- Čeká tě i dílčí administrativní činnosti jako je třídění a archivace dokumentace.
Jako vedoucí prodejny (ul. M. Horákové):
- Na prodejně je na směně vždy samostatný konzultant, takže tvou hlavní rolí nebude klasické „stání za pultem“, ale především organizace práce a zajištění hladkého chodu pobočky. Hledáme někoho, kdo zvládne všechny procesy na prodejně a v případě potřeby dokáže zastoupit i naše konzultanty.
- Na starosti budeš mít plánování směn pro naše brigádníky (konzultanty), správu zásob, naceňování zboží a průběžnou kontrolu cen.
- 3–5× týdně zajedeš na pobočku služebním autem, zkontroluješ stav a dovezeš drobné zboží ze skladu (palety tahat nebudeš, s tím ti pomůžou skladníci).
- Budeš mít na starosti pravidelné inventury, řešení nesrovnalostí v pokladně, odpisy a dohled nad dodržováním nastavených procesů.
- Když nabereme nováčka na prodejnu, budeš to právě ty, kdo ho provede celým procesem zaškolení. Jako vedoucí budeš pro svůj tým oporou a mentorem.
Koho hledáme?
- Máš aspoň rok praxe na podobné pozici (např. retail, customer care, support, admin).
- Google Sheets jsou tvůj přítel a AI nástroje používáš k zefektivnění své práce.
- Zodpovědnost a pečlivost jsou pro tebe samozřejmostí.
- Nebojíš se převzít odpovědnost za svá rozhodnutí.
- Umíš jednat s lidmi, jsi komunikativní a zvládneš s přehledem i stresové situace.
- Máš řidičský průkaz sk. B a aktivně řídíš.
- Zkušenosti se skladovým hospodářstvím (odpisy, inventury, spotřeba) a účetními doklady jsou velkou výhodou.
Co ti nabídneme:
- Práci na plný úvazek HPP, volné víkendy.
- Flexibilní pracovní dobu, možnost kombinace s home office.
- Férovou odměnu v závislosti na tvých zkušenostech.
- Služební auto pro tvé cesty mezi centrálou ve Slatině a prodejnou v centru.
- Plně hrazené stravenky do mzdy (129 Kč / den).
- Multisportku pro aktivní odpočinek za poloviční cenu.
- Slevu na sortiment o hodnotě 1 000 Kč / měsíc.
- Vzdělávací kurzy.
- Příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv, firemní akce.
- Dostatek kofeinu a společenskou místnost, kde si můžeš zahrát deskovky i virtuální realitu.
- ... a psího kamaráda na pracovišti.
Kancelářské prostory jsou umístěny v lokalitě Brno-Slatina. V areálu je dostupné volné parkovací stání a nejbližší zastávka MHD se nachází necelých 100 metrů od tvého budoucího pracovního místa.
Pokud tě tato nabídka zaujala, ozvi se nám na e-mail kariera@konzoliste.cz, připoj své CV a napiš pár motivačních vět, proč bychom měli vybrat právě tebe!
