Jak zpracováváme předobjednávky

Hry

Herní tituly mají zpravidla oficiální datum vydání. Jako prodejce nesmíme produkt vydávat nebo doručovat před tímto datem. Zásilky předáváme přepravci den předem tak, aby je doručil nejdříve právě na den vydání. Od té chvíle je to zcela v rukou přepravce. Doporučujeme tedy zvolit takového přepravce, se kterým máš ve své lokalitě nejlepší zkušenost. Případné zpoždění zásilek nemáme možnost nijak ovlivnit, a není to oprávněný důvod k jednostrannému zrušení objednávky.

 

Funko POP! a další merchandise

Na rozdíl od her, tyto produkty nemají žádné oficiální datum vydání a stanovené období očekávaného uvedení do prodeje je pouze orientační. Některé produkty s omezeným množstvím, nebo vysokou poptávkou jsou uvolňovány postupně v několika vlnách. Tyto dávky od sebe mohou mít odstup i několik týdnů nebo měsíců. V detailu produktu uvádíme očekávanou první várku, nicméně nelze zaručit, že se v ní dostane na všechny, pokud produkt kvůli vysoké poptávce podléhá distribuční alokaci. Produkty rezervujeme u dodavatele ihned po oznámení, abychom byli vždy v první vlně distribuce. Proto u nás často najdeš například Funko POP! figurky dříve, než u jakékoli konkurence v Česku.

Pokud chceš být mezi prvními v Česku, kdo bude mít ty nejžádanější kousky doma, je nutné poslat předobjednávku co nejdříve. Navíc si tím zajistíš nejlepší možnou cenu, protože ta může později růst, a to v případě zvyšující se poptávky a omezeného množství.

Zpravidla platí, že předobjednávky vyřizujeme chronologicky, zkrátka kdo dřív přijde, ten dřív mele. Nicméně v košíku máš možnosti zvolit doplňkovou službu Přednostní vyřízení objednávky. Tato služba se aplikuje i na předobjednávky, takže se na řadu dostaneš podstatně dříve!

V případě omezeného množství produkce, kdy by se na všechny nedostalo, pak dáváme přednost předobjednávkám zaplaceným předem.