DOPRAVA ZDARMA s Balíkovnou! Nakup za 500 Kč, použij kód BALIK24 a sleva na dopravu je tvoje.

Známe podrobnosti ke hře Redfall

Na letošní E3 se Microsoft vytasil s jedním překvapením. Jde o exkluzivní hru Redfall, kterou připravuje studio Arkane (série Dishonored). Tato kooperativní hra nás vezme do městečka Redfall, kde je potřeba zatočit s jistým nešvarem, kterým jsou všudypřítomní upíři. Zatím jsme viděli jen prvotní trailer, který přímo ze hry nic neukázal. Díky testerům se však můžeme podívat na to, jak hra vypadá v chodu, neboť Microsoftu unikly první materiály.

Víme, že hra má vyjít příští rok v létě, ale už nyní máme představu, jak bude titul pro Xbox Series X/S vypadat. Kromě obrázků totiž unikly i některé klíčové informace.

redfall

zdroj obrázku: Microsoft

Redfall má být hrou s otevřeným světem a půjde o mix Borderlands a The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Hratelností bude rozhodně bližší sérii Borderlands a bude se hrát z pohledu první osoby. Na výběr by mělo být 6 hratelných postav, přičemž každá bude mít unikátní schopnosti. Hru lze hrát jako plnohodnotnou akci, ale také stealth způsobem. Hra nabídne hlavní i vedlejší úkoly a nebude chybět ani systém levelování postavy.

Mapa má být velikostně jako ve hře Fallout 76. Zbraní bude velké množství včetně nejrůznějších typů. Protivníci budou jak lidé, tak i upíři. NPC budou ve hře jen ke konverzacím a zadávání úkolů, nebudou tak sloužit jako náhrada kooperativních parťáků.


Pokud chceš mít zprávy nejen o hře Redfall, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.