FIFA 22 byla oficiálně představena

Aktualizace k 12.7.:

FIFA 22 byla oficiálně představena pomocí nového traileru a dozvěděli jsme se pár zajímavých informací. Na obalu bude opět Kylian Mbappé, který neprožil zrovna veselé Mistrovství Evropy ve fotbale. Na next-gen konzolích bude využita nově technologie HyperMotion, která výrazně zlepší zážitek z fotbalové simulace. Na konzolích PS4 a Xone tato technologie nebude. Díky dokonalému nasnímání pohybu a techniky 22 profesionálních hráčů se EA Sports podařilo vylepšit herní zážitek a nabídnout zcela realistické pohyby.

U hráčů by mělo docházet k nahodilým animacím či pohybům, a to i přesto že nebudou přímo u míče. Hra se tak stane mnohem realističtější a uvěřitelnější. Hráči budou lépe reagovat na situace, číst hru a mnoho dalšího.

FIFA 22 dorazí už 1.10. a už brzy ti nabídneme možnost předobjednávky! Hra vyjde pro PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch.

 


Původní zpráva:

FIFA 22 zatím čeká na své velkolepé odhalení, ačkoliv bychom se měli dočkat jejího vydání už na podzim. EA však chystá výraznější změny v oblasti grafiky. Potvrzují to uniklé obrázky, které zachycují hráče Lionela Messiho a Garetha Balea. Míra detailů je téměř dechberoucí a už se těšíme na kompletní odhalení, které by mohlo nastat už 22. července v rámci EA Play. Mimochodem zde by se měl objevit také nový Dead Space.

zdroj obrázků: únik od EA Sports

Poslední roky je pro našince poměrně nepochopitelné, že ani po úspěších reprezentačního výběru a mistrovské Slavie Praha jsme se nedočkali české nejvyšší soutěže. FORTUNA:LIGA je zatím v nedohlednu, ale mohlo by se to s FIFA 22 změnit. Dle určitých zvěstí se mají objevit nejméně tyto ligy: anglická neprofesionální National League (5. anglická liga), kyperská liga, maďarská liga a kolumbijská nejvyšší soutěž. Dáváme tomu tedy slušné naděje!

Objevily se informace i o nových stadionech: Banc of California Stadium (Los Angeles FC), Estádio da Luz (Benfica Lisabon), Estádio do Dragão (FC Porto), Estadio Ramón de Carranza (Cádiz CF), Schüco Arena (Arminia Bielefeld), El Sadar (Osasuna).

Než vyjde FIFA 22, tak natrénuj své schopnosti ve FIFA 21, kterou máme za super cenu!


Pokud chceš mít zprávy nejen o hře FIFA 22, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.