Ubisoft oznámil Tom Clancy's XDefiant

Aktualizace k 20:30:

Jak Ubisoft slíbil, tak také udělal. Oznámena byla nově hra s názvem Tom Clancy's XDefiant. Hra bude kooperativní multiplayerovou střílečkou z pohledu první osoby. Vyjde pro konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S. Hra nakonec bude zcela zdarma. Hra nabídne boje v režimu 6 na 6. Bližší představu o samotné hratelnosti nabízí trailer, který je dostupný níže.

 

Sami autoři k tomu dodávají: „Tom Clancy's XDefiant nabídne celou řadu herních arénových a lineárních herních režimů jako Domination nebo Escort. V kombinaci s velkým množstvím unikátních map, které se budou střídat, vám žádné zápasy nebudou připadat stejné. Frakce Vlků, Vyvrženců, Čističů a Echelonu bojují na ikonických místech. To je ale jen začátek, protože vývoj je na začátku a do budoucna budeme čerpat z řady dalších oblíbených her z Clancyho univerza, abychom rozšířili postavy i různé schopnosti,“ stojí v oznámení. Vývojáři slibují i velké přizpůsobení vybraného hrdiny. „Uzpůsobte si svůj herní styl. Vyberte si frakci, vlastnosti, schopnosti i speciální schopnosti. Vyberte si z arsenálu primárních a sekundárních zbraní, ale také gadgety, které doplní vaší výbavu, abyste se přizpůsobili neustále měnícímu se bojišti.“


xdefiant

zdroj obrázku: Ubisoft

Původní zpráva:

Ubisoft dnes nečekaně navnadil na to, že ve 20:00 bude představen zcela nový titul z jeho produkce. Půjde o novou hru, která nese jméno Toma Clancyho. Mnozí ihned začali spekulovat o novém Splinter Cellu, ale na internetu kolují o této hře jiné zvěsti. Dle všeho půjde o jakýsi mix her The Division, Ghost Recon a Splinter Cell z pohledu první osoby. Název hry by měl být BattleCat a hra je v přípravě pro většinu herních konzolí. Více se dozvíme už večer. Zatím přikládáme odkaz na stream, kde bude možné představení živě sledovat. Poté dodáme veškeré podrobnosti.


Pokud chceš mít zprávy nejen o hře Tom Clancy's XDefiant, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.