The Lord of the Rings: Gollum dorazí v září

Studio Daedalic Entertainment a vydavatel Nacon konečně prolomili mlčení a slibují, že hra The Lord of the Rings: Gollum dorazí už v letošním roce. Dočkáme se konkrétně ve čtvrtek 1. září. Hra dorazí na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S. Verze pro Nintendo Switch je stále v plánu, ale dočkáme se prý se zpožděním.

„Poté, co Glum díky Bilbu Pytlíkovi přijde o svůj drahocenný prsten, rozhodne se opustit Mlžné hory a vydat na nebezpečnou cestu, která ho zavede do kobek Barad-dur nebo říše lesních elfů v Mirkwoodu. Aby Glum přežil nebezpečí na cestě po Středozemi, musí se plížit, šplhat a používat veškerou svoji chytrost. Musí se také vypořádat se svým hobitím já - Smeagolem. Záleží na hráči, zda chtějí, aby měl Glum při důležitých rozhodnutích navrch, nebo zda raději dovolí Smeagolovi, aby převzal otěže. Glum se také setká se známými postavami z knih i několika novými tvářemi," uvádí oficiální popisek hry.

zdroj obrázků: Daedalic Entertainment


Původní zpráva:

Hra The Lord of the Rings: Gollum byla oznámena už před mnoha měsíci a fanoušci doufali, že by mohla dorazit ještě v letošním roce. Společnost Nacon však nyní prozradila, že titul skutečně dorazí až na podzim roku 2022. Tvůrci ze studia Daedalic Entertainment (série Deponia) vydali k titulu nový deníček a také v něm najdete i několik nových záběrů přímo ze hry.

Titul The Lord of the Rings: Gollum je v plánu pro konzole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch. Příběhově budeme sledovat osud Sméagola/Gluma, který zde prožije nový příběh, který známe spíše z vyprávění.

 


Pokud chceš mít zprávy nejen o hře The Lord of the Rings: Gollum, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.