Star Wars: Knights of the Old Republic dostává remake

Tato informace musela potěšit všechny fanoušky Star Wars. Po mnoha letech dorazí remake velmi populárního Star Wars: Knights of the Old Republic (KOTOR). Z konzolí se kdysi dostala pouze na původní Xbox a tentokrát si ji budou moci užít všichni majitelé aktuálních konzolí. Původně hra vyšla už v roce 2003, ale tentokrát dostane zcela nové provedení.

kotor

zdroj obrázku: Aspyr

Původně hru připravilo studio Bioware pod taktovkou EA. Studio Bioware ani původní vydavatel se na hře nepodílí a remake připravuje studio Aspyr. Díky němu už některé legendární Star Wars hry dorazily na konzole, avšak ve formě remasterů. Jsme tedy zvědaví, jak tuto novou roli přijmou a zvládnou. Dle posledních informací studio Aspyr najalo několik veteránů z Bioware, což by mohlo zajistit, že hra dopadne skutečně dobře.

Datum vydání hry Star Wars: Knights of the Old Republic ještě není pevně stanoveno, ale vypadá to na příští rok. Zatím je jasné, že bude titul časově exkluzivní pro PlayStation 5 a později se podívá i na další platformy.

 


Pokud chceš mít zprávy nejen o hře Star Wars: Knights of the Old Republic, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.