Nové Saints Row odloženo na srpen 2022

Studio Volition letos představilo reboot série Saints Row, který měl dorazit v únoru příštího roku. Nyní však bylo oznámeno, že hra potřebuje mnohem více času a dorazí tedy až 23. srpna 2022. Vyjádření autorů najdete níže:

„Naší prioritou je vytvořit dosud nejlepší hru Saints Row, a pokud bychom ji vydali v původním termínu, nesplňovala by standardy, které jsme si stanovili a které očekáváte a zasloužíte si. Tým prostě potřebuje více času, aby mohl svoji vizi naplnit. Upřímně řečeno, podcenili jsme dopad, jaký bude mít COVID na náš rozvrh, ačkoli se všichni velmi rychle přizpůsobili režimu práce z domova a byli i nadále neuvěřitelně produktivní. Vzhledem k velikosti a rozsahu našeho nového Saints Row se však ukázalo, že abychom vytvořili co nejlepší hru, musíme dát týmu delší čas. Buďte si jisti, že nedojde k žádným změnám v příběhu, u postav ani v tom, co jsme s láskou vymýšleli v posledních letech.“


saintsrow

zdroj obrázku: Volition

Aktualizace k 17.11. 13:05:

Původní zpráva:

Vydavatel Deep Silver už před pár dny začal lákat na to, že se dočkáme rebootu série Saints Row. Tak se také stalo. Po posledních dílech Saints Row a spin-offu Agents of Mayhem se tvůrci rozhodli, že je načase sérii postavit opět na nohy v novém provedení. Nová hra ponese název Saints Row a nabídne nám stejně bláznivou hratelnost, jako měly předchozí tituly. Během prezentace GamesCom Opening Night Live jsme se dočkali prvního traileru a také krátké gameplay ukázky přímo ze hry.

Co se týče novinek, tak tentokrát se titul bude odehrávat ve městě Santo Ileso, které připomíná Mexiko, nebude chybět rozsáhlá kooperace mezi hráči, rovněž tu budou velké možnosti přizpůsobení a půjde využít také Wingsuits.

 


Saints Row vyjde 25. února pro PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One a Xbox Series X/S.

Už delší dobu už se spekuluje o tom, že vydavatel Deep Silver a studio Volition připravují kompletní reboot akční série Saints Row. Ta je jakýmsi šíleným GTA, které dokáže dobře pobavit. Zdá se, že reboot se nám představí už ve středu díky prezentaci GamesCom 2021: Opening Night Live. Oficiální stránka už je připravena k odhalení a my se tak máme na co těšit.

Zatím si můžeš vyzkoušet, jak bláznivá série Saints Row vlastně je!


Pokud chceš mít zprávy nejen o hře Saints Row, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.