Marvel’s Spider-Man 2 bude temnější hrou

Aktualizace k 29.9. 14:00:

Tento měsíc byla oznámena hra Marvel’s Spider-Man 2, která dorazí v roce 2023 pro konzoli PlayStation 5. Nový Spider-Man přinese velké změny, které možná budou fanoušky i mírně šokovat. Zejména pak to, že hra bude s o dost temnějším příběhem, než tomu bylo u prvního dílu či Milese Moralese.

Více se k tomu vyjádřil Bill Rosemann – viceprezident Marvel Games: „Bude tam více nepřátel. Příběh navazuje na Marvel’s Spider-Man a Spider-Man: Miles Morales. Je to další velká kapitola, obsahující řadu překvapení i postav, které byly v prvních dvou hrách. Je tam Miles, Peter, Venom i tajemný hlas v pozadí. Bude tam vše, co máte rádi, ale ještě něco navíc. Pokud byl první Spider-man filmem Star Wars, tak Spider-Man 2 bude filmem Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder. Je temnější."


spiderman2

zdroj obrázku: Sony PlayStation

Původní zpráva:

Dalo se očekávat, že do budoucna se dočkáme titulu Marvel’s Spider-Man 2. Během včerejšího PlayStation Showcase jsme se dočkali prvního traileru, který potvrzuje, že příběh Petera Parkera bude pokračovat. Zdatně mu bude sekundovat Miles Morales a tentokrát proti sobě budou mít silného soupeře. Tím bude symbiont Venom. Hra je ve vývoji čistě pro PlayStation 5, aby naplno využila jeho možnosti a dorazí v roce 2023. Hratelnými postavami budou Peter Parker a Miles Morales. Kooperace ve hře nebude. Venoma si z hlediska dabingu vezme na starost Tony Todd.

 


Pokud chceš mít zprávy nejen o hře Marvel’s Spider-Man 2, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.