Guerrilla Games potvrzují třetí Horizon

Asi se ani není čemu divit. Horizon patří mezi nejúspěšnější značky v rámci PlayStation Studios a v Sony si to dobře uvědomují. Rovněž pro studio Guerrilla Games jde o srdcovou záležitost. Nyní přichází oficiální potvrzení od autorů, že kromě updatů na aktuálním Horizon Forbidden West se ve studiu pracuje na dalším projektu. A s největší pravděpodobností jde o třetí díl Horizonu.

Následující řádky mohou být poněkud spoilerové, doporučujeme je nečíst, pokud ještě nemáš dohraný Horizon Forbidden West

Ve druhém díle se Aloy dozví velmi podstatnou informaci o tom, co by nás mělo čekat ve třetím díle. Ostatně první díl tento cliffhanger nabízel také. Nechceme tu zabíhat do detailů ohledně toho, co přesně by mělo být hlavním motivem třetího dílu, ale autoři také naznačili, že by se Aloy mohla vydat do Tichého oceánu.

 

„Horizon je především o tajemství. Každý z našich příběhů se soustředil na odhalování tajemství jak ve starém světě, tak v současnosti, kde se děj odehrává. O příběhy, z nichž můžeme čerpat a vytvářet nové příběhy a záhady, není nouze. A tak Forbidden West končí dalším cliffhangerem, který opět položí základy pro další díl,“ prozradil Mathijs de Jonge, který je kreativním ředitelem studia Guerrilla Games.

S tímto vyjádřením zůstává otázkou, zda nakonec plánovaná trilogie vůbec bude trilogií. Je totiž možné, že Aloy před sebou má ještě dlouhou budoucnost u Sony. Ostatně o tom svědčí i prodeje, neboť prvního Horizon Zero Dawn se prodalo přes 20 milionů kopií po celém světě a předpoklad je, že Horizon Forbidden West má na kontě také několik milionů.


 Pokud chceš mít zprávy nejen o hře Horizon Forbidden West, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.