God of War: Ragnarok v prvním traileru

Série God of War prošla před třemi lety obrovskou změnou. Nicméně se ukázalo, že právě tato změna byla tím nejlepším, co ji mohlo potkat. První dějství v severské mytologii ukázalo, že Kratos a jeho syn Atreus vykonají ještě velké skutky. Rozptýlení popela Kratovi ženy Faye byl pouze začátek velkolepého dobrodružství.

Na včerejší akci PlayStation Showcase se ukázal titul God of War: Ragnarok, který bohužel nedorazí letos a datum zatím není známo, ale hra v první ukázce jasně prokazuje, že půjde o jeden z nejdůležitějších titulů pro PlayStation 4 a PlayStation 5.

 

God of War: Ragnarok se odehrává několik let po prvním dějství. Ostatně z traileru je znát, že Atreus je o něco starší. Režisér původní hry Cory Barlog se vyjádřil k jeho práci na titulu. Stále na něj dohlíží, ale už jej přímo nerežíruje. Tentokrát jej má na starost veterán studia Santa Monica, Eric Williams.

gowragnarok

zdroj obrázku: Sony PlayStation

Dle posledních informací se dočkáme všech devíti světů, které obepíná strom Yggdrasil. Důležitou zmínkou je, že titul je posledním v severské mytologii. Příběh se severskými bohy tak skončí Ragnarokem a je otázkou, jak bude série pokračovat dále. Prostředí má být větší, hezčí a rozmanitější. Soubojový systém prošel změnami a Kratos bude mít plné ruce práce, aby konflikt s bohy udržel na uzdě. Hlavními záporáky hry mají být bohové Freya a Thor. Freya se bude mstít za svého syna. Thór je označován jako „největší řeznický parchant devíti říší“. Na příkaz Ódina vyhladil všechny Obry a nyní je třeba zlikvidovat Krata a Atrea.

God of War: Ragnarok zatím nemá pevné datum vydání, ale vyjde pro PlayStation 4 a Playstation 5.


Pokud chceš mít zprávy nejen o hře God of War: Ragnarok, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.