BioShock Isolation je zřejmě dalším dílem

Už mnoho měsíců víme o tom, že se chystá další díl skvělé sci-fi série BioShock. Zatím k nám ale nedoputovaly bližší informace, o čem by měl titul být a jaké prostředí vůbec nabídne. Aktuálně na hře pracuje studio Cloud Chamber, které sídlí v San Franciscu. Nový BioShock poběží na Unreal Enginu 5 a využije moderních technologií v oblasti grafiky.

Twitterový účet Oops Leaks je v posledních dnech poměrně dost aktivní, co se informací o BioShocku týče. Je sice třeba je brát s jistou dávkou nadhledu, ale zatím vyznívají poměrně realisticky. Odhalení hry se máme dočkat v prvním čtvrtletí roku 2022.

isolationscreen

zdroj obrázku: Oops Leaks

K dispozici máme i první obrázek z interní prezentace, která odhalila, že nový BioShock zřejmě ponese podtitul Isolation. Stejně jako u předchozích titulů, tak i zde by mělo hrát prim ojedinělé město. To bude rozděleno na dvě roviny. Ta horní, která bude nad povrchem patří boháčům, a naopak město pod povrchem je řízeno diktaturou a jsou zde uzurpováni chudí lidé.

Co se týká hry, tak nás čeká otevřený svět s lineární příběhovou linkou a spoustou vedlejších úkolů. Nebude chybět nově přepracovaný soubojový systém a také systém všemožných frakcí. Titul má nabídnout vynikající ozvučení a efekty a nejedná se o exkluzivitu pro PS5, jak naznačovaly dřívější spekulace. Hlavní platformy by se tak měly dočkat vydání současně. S největší pravděpodobností bude titul směřován čistě na next-gen konzole.

Nezbývá nám než vyčkávat, zda se tyto informace potvrdí či nikoliv.


Pokud chceš mít zprávy nejen o hře BioShock Isolation, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.