Mortal Kombat 1

mortal-kombat-1-V2

Znovuzrozený vesmír série Mortal Kombat přichází!

Mortal Kombat 1 přináší zcela nový titul, který přináší nový příběh, hrdiny a padouchy. Ve 12. díle série se podařilo bohu ohně, Liu Kangovi vytvořit znovuzrozený vesmír Mortal Kombat, který přinese dosud nevídané příběhy již známých charakterů. Série se tak po neuvěřitelných 30 letech dočká nového začátku. Série Mortal Kombat má na kontě přes 80 milionů prodaných kopií.

2 položek celkem

Cena

8491299
18491299

Značky

Položek k zobrazení: 2
Nintendo Switch Mortal Kombat 1
Akce Tip
1 099 Kč –22 %
849 Kč
4941-N
PS5 Mortal Kombat 1
Tip
PS5 Mortal Kombat 1
Skladem (>5 ks)
1 299 Kč
4921-N

Série Mortal Kombat prochází výraznou obměnou, neboť dojde na změnu zavedených pořádků a díky znovuzrozenému vesmíru se tak vrátíme na samotný začátek této značky a dočkáme se také návratu legendárních postav. Nebudou tak chybět Liu Kang, Johnny Cage, Scorpion, Mileeena, Kung Lao, Kitana, Raiden nebo Zub-Zero. Prozrazen již byl i Kombat Pack 1, který nabídne i postavy Quan Chi, Ermac, Takeda, Omni Man (Neporazitelný), Peacemaker (DC) a Homelander (The Boys).

Díky tomu, že hra projde kompletním restartem po příběhové stránce, tak se dočkáme dříve nepředstavitelných situací. Kupříkladu Sub-Zero a Scorpion, kteří spolu v průběhu let stále bojovali v urputných bitvách, tak budou nyní oddanými bratry na život a na smrt. Čekají nás tak zcela nové příběhové linky a dějové pozadí. Novinkou budou cameo bojovníci. V praxi to bude znamenat, že do boje můžete v určitých situacích a kombinacích přizvat na pomoc jiné bojovníky, které však nebudete napřímo ovládat. Tyto cameo postavy nabídnou retro odkazy na původní hry, neboť mezi nimi budou například Sonya Blade, Goro, Jax nebo Stryker a to i s původním vzhledem.

Mortal Kombat 1 slibuje, že bude opět stejně brutální jako jeho předchůdci. Tvůrci nabídnou pro majitele starších konzolí cross-play s novou generací, ale i cross-progression, kdy bude možné do Mortal Kombat 1 naskočit i na novějším stroji bez ztráty postupu. Do drsného turnaje se budete moci pustit už 19. září letošního roku.