Využijte DOPRAVU ZDARMA. Objednejte nad 2000 Kč a použijte kód "platim online".

Získejte zpět až 500 Kč

Pokud jste byli s průběhem své objednávky maximálně spokojeni, budeme rádi za krátkou recenzi na některém z nezávislých portálů níže. Velmi nás to všechny potěší. Nebráníme se ani konstruktivní kritice, která pomůže zlepšovat naše služby. :)

credit-card-simple-icon-cashback-service-vector-20432760

Každý měsíc vybíráme jednoho autora recenze, který od nás získá poukaz v hodnotě až 500 Kč na další nákup. Hodnota poukazu se odvíjí od hodnoty Vaší objednávky bez ceny za dopravu, maximálně však 500 Kč.

Jediná podmínka pro účast ve slosování je k recenzi uvést číslo své objednávky. Výherce zveřejníme na sociálních sítích a sami kontaktujeme nejpozději v polovině následujícího měsíce. Čím více recenzí napíšete, tím větší šanci na výhru v daném měsíci máte. ;)

 
    

facebook-logo-png-1722

 

Google_maps_logo 

z mobilu

z počítače

 firmy-b_oříznutý 

Na Heurece a Zboží.cz lze hodnotit pouze z emailu, který Vám přistane do schránky zhruba po týdnu od nákupu, pokud jste tuto možnost povolili při odesílání objednávky.

logoheurekabilepozadi

logo_zbozi  

KONZOLIŠTĚ.cz - Vše pro herní konzole na jednom místě

Náš e-shop používá soubory cookies. Nedá se to jíst a podle nových pravidel EU to tady musíme mít. Odkliknutim se váš život nijak nezmění.