Získej zpět až 1000 Kč

Zdravíme Tě a znovu Ti děkujeme za objednávku!

Pokud jsi byl s jejím průběhem maximálně spokojen/a a chceš vyhrát své peníze zpět, budeme rádi když nám věnuješ minutu svého času a vyplníš dotazník spokojenosti, který Ti dorazí nebo dorazil na email do 10 dní od odeslání objednávky. Jednak nás to tu všechny velmi potěší ale hlavně se tím automaticky zařadíš do slosování o poukaz v hodnotě až 1000 Kč, a to za to určitě stojí, nemyslíš? :) Samozřejmě se nebráníme ani konstruktivní kritice, která pomůže zlepšovat naše služby.

credit-card-simple-icon-cashback-service-vector-20432760

 

Jaké jsou pravidla soutěže?

Naprosto jednoduchá! Stačí počkat 10 dní od vytvoření své objednávky a vyplnit dotazník z Heureky, který ti přistane na emailu (zkontroluj složky Hromadné nebo SPAM). Pokud jsi však u své objedávky nepovolil předání kontaktu službě Ověřeno zákazníky bohužel Ti nic nepříjde a účastnit se tentokrát nemůžeš. Leda příště ;)

hodnoceni heureka

Každý měsíc vybíráme jednu vítěznou recenzi, jejíž autor od nás získá poukaz v hodnotě až 1000 Kč na další nákup. Hodnota poukazu se odvíjí od hodnoty původní objednávky bez ceny za dopravu, maximálně však 1000 Kč.

Výherce za daný měsíc vybíráme v první polovině měsíce následujícího a tuto vybranou recenzi zveřejníme ZDE a současně kontaktujeme výherce na email uvedený v jeho objednávce. logoheurekabilepozadi

KONZOLIŠTĚ.cz - Vše pro herní konzole na jednom místě

Náš e-shop používá soubory cookies. Nedá se to jíst a podle nových pravidel EU to tady musíme mít. Odkliknutim se váš život nijak nezmění.