Saints Row reboot představen

saintsrow

zdroj obrázku: Volition

Aktualizace k 26.8. 11:45:

Vydavatel Deep Silver už před pár dny začal lákat na to, že se dočkáme rebootu série Saints Row. Tak se také stalo. Po posledních dílech Saints Row a spin-offu Agents of Mayhem se tvůrci rozhodli, že je načase sérii postavit opět na nohy v novém provedení. Nová hra ponese název Saints Row a nabídne nám stejně bláznivou hratelnost, jako měly předchozí tituly. Během prezentace GamesCom Opening Night Live jsme se dočkali prvního traileru a také krátké gameplay ukázky přímo ze hry.

Co se týče novinek, tak tentokrát se titul bude odehrávat ve městě Santo Ileso, které připomíná Mexiko, nebude chybět rozsáhlá kooperace mezi hráči, rovněž tu budou velké možnosti přizpůsobení a půjde využít také Wingsuits.

 


Saints Row vyjde 25. února pro PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One a Xbox Series X/S.

Už delší dobu už se spekuluje o tom, že vydavatel Deep Silver a studio Volition připravují kompletní reboot akční série Saints Row. Ta je jakýmsi šíleným GTA, které dokáže dobře pobavit. Zdá se, že reboot se nám představí už ve středu díky prezentaci GamesCom 2021: Opening Night Live. Oficiální stránka už je připravena k odhalení a my se tak máme na co těšit.

Zatím si můžeš vyzkoušet, jak bláznivá série Saints Row vlastně je!


Pokud chceš mít zprávy nejen o hře Saints Row, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.

Náš e-shop používá soubory cookies. Nedá se to jíst a podle nových pravidel EU to tady musíme mít. Odkliknutim se váš život nijak nezmění.