Série Brothers in Arms bude pokračovat

brothersinarms

zdroj obrázku: Gearbox Software

Další oznámení přišlo jako blesk z čistého nebe. Série Brothers in Arms se totiž vrátí. Dlouhé roky se spekulovalo o tom, zda se vývoj dalšího dílu uskuteční nebo už fanoušci nemají naději. Vše napravuje šéf studia Gearbox Randy Pitchford.

Společně s generálním ředitelem studia Insomniac, Tedem Pricem v podcastu AIAS Game Maker's Notebook, řekl že se na dalším dílu rozhodně pracuje, ale není vhodná doba na to, aby byla hra zatím oznámena.

„Pracujeme na další hře Brothers in Arms, ale neřeknu ani hov**, dokud ji nebudeme mít. Máme fanoušky, kteří sérii opravdu milují, ale budou muset trpět,“ řekl k tomu Pitchford.

Další díl ze série má být prý velmi autentický, bohužel další podrobnosti nejsou známy. Posledním velkým titulem byla hra Brothers in Arms: Hell's Highway, která nabízela skvělou válečnou vřavu a strategické velení vaší jednotky. V roce 2011 byla odhalena další hra ze série, kterou mělo být Brothers in Arms: Furious 4, která však po ohromné kritice ze strany hráčů byla nakonec zrušena.

Minulý rok byla oznámena televizní série na motivy Brothers in Arms, kdy se podíváme do bojů za druhé světové války a seriál by tak mohl připomínat slavné Bratrstvo neohrožených (Band of Brothers).

Uvidíme, kdy se tedy dalšího dílu Brothers in Arms dočkáme, protože aktuálně studio Gearbox pracuje na hře Tiny Tina's Wonderlands, která vyjde v březnu příštího roku.


Pokud chceš mít zprávy nejen o hře Brothers in Arms, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.

Náš e-shop používá soubory cookies. Nedá se to jíst a podle nových pravidel EU to tady musíme mít. Odkliknutim se váš život nijak nezmění.