Kam zmizela hra Deep Down?

deepdown

zdroj obrázku: Capcom

Na tento titul už bychom skoro zapomněli. Když Sony vydávala konzoli PlayStation 4, tak pro ni Capcom připravoval exkluzivní titul Deep Down. Ten se prezentoval zhruba další dva roky a následně se po něm slehla zem. Capcom ještě několikrát obnovil ochrannou známku a sem tam se objevily nějaké ty kusé informace. Teď je tomu ale zhruba 6 let, co jsme hru viděli v jejích alfa verzích.

Titul byl oznámen už v roce 2013 a šlo o zvláštní kombinaci akčního sci-fi a fantasy. Hratelně byl titul něco mezi Dark Souls a Dragon's Dogma. Hráči se žádných nových informací nedočkali a nyní se objevilo zajímavé vyjádření Shawna Laydena. Ten byl dlouhé roky ředitelem Sony Interactive Entertainment. Sám Layden přiznal, že vůbec netuší, co se s titulem stalo.

Na hře pracoval v Capcomu Yoshinori Ono, který fanoušky ujišťoval, že hra je stále ve vývoji a úspěšně se blíží svém dokončení. Yoshinori v Capcomu již nepracuje a některé zvěsti hovoří o tom, že hra byla těsně před dokončením a následně se vývoj zastavil.

Zůstává otázkou, zda se vůbec někdy dozvíme, co se s Deep Down stalo.

 


Pokud chceš mít zprávy nejen o hře Deep Down, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.

Náš e-shop používá soubory cookies. Nedá se to jíst a podle nových pravidel EU to tady musíme mít. Odkliknutim se váš život nijak nezmění.