Halo: Infinite čeká první testování

haloinfinite

zdroj obrázku: Microsoft

Fanoušci akční sci-fi série Halo mohou jásat. Microsoft totiž na E3 potvrdil, že hra vyjde v letošním roce a mělo by se tak stát na podzim. Konkrétní datum ještě neznáme, ale je to zřejmě jen proto, aby se Halo vyhnulo velkým konkurentům. Nyní se objevily informace o tom, že tvůrci chystají první technický test. Do toho se může pokusit dostat každý, kdo má svůj Xbox (Microsoft) účet a bude přihlášen do takzvaného Halo Insider programu.

Statisíce hráčů bude pozváno, aby ozkoušeli multiplayerovou část nového Halo: Infinite. Bohužel hráči nebudou bojovat proti sobě, ale proti botům. Tvůrci zřejmě chtějí slyšet zpětnou vazbu ohledně hry samotné a je možné, že multiplayer proti živým hráčům bude testován o něco později. První technický test proběhne příští víkend a uvidíme, jak se hře bude dařit.

Plná verze Halo: Infinite je v plánu na konec roku pro konzole Xbox Series X/S. Prozatím se můžeš pustit do bojů v předchozích dílech série Halo.


 Pokud chceš mít zprávy nejen o hře Halo: Infinite, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.

Náš e-shop používá soubory cookies. Nedá se to jíst a podle nových pravidel EU to tady musíme mít. Odkliknutim se váš život nijak nezmění.