Dying Light 2 odložen na rok 2022

dyinglight2

zdroj obrázku: Techland

Ještě před pár hodinami jsme se mohli těšit na to, že v prosinci dorazí očekávaný akční titul Dying Light 2: Stay Human. Ten se však podobně jako další tituly posouvá až na rok 2022. Autoři ze studia Techland původně plánovali zombie akci vydat už 7. prosince. Vývojáři ale potřebují více času na dokončení.

„Ahoj všichni, dnes se s vámi musíme podělit o důležité novinky o pokroku ve vývoji hry Dying Light 2 Stay Human. Vždy bylo naším cílem budovat transparentní a upřímnou komunikace s naší komunitou, fanoušky a hráči. Každý den se snažíme v tomto ohledu zlepšovat. Tým jde neustále kupředu ve vývoji a hra je blízko cílové čáře.

Hra je kompletní, a právě ji testujeme. Je to zdaleka největší a nejambicióznější projekt, jaký jsme kdy dělali. Bohužel jsme zjistili, že abychom dostali hru na úroveň, jakou si představujeme, potřebujeme více času na její vylepšení a optimalizaci. Proto jsme se rozhodli přesunout datum vydání na 4. února 2022. Je nám líto, že vás necháváme čekat o něco déle, ale chceme, aby hra po vydání splnila vaše nejvyšší očekávání, a nechceme v tomto ohledu dělat kompromisy.

 

Mezitím bychom rádi poděkovali všem našim fanouškům z celého světa – bez vaší podpory a zpětné vazby bychom se na této cestě nikdy nedostali tak daleko. Kromě našich pravidelných aktualizací ještě na tento měsíc chystáme několika zajímavých novinek týkajících se hry," píše generální ředitel společnosti Techland Paweł Marchewka.

Nové datum pro Dying Light 2 je stanoveno na 4. února. Hra vyjde s českými titulky pro PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S.


Pokud chceš mít zprávy nejen o hře Dying Light 2, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.

Náš e-shop používá soubory cookies. Nedá se to jíst a podle nových pravidel EU to tady musíme mít. Odkliknutim se váš život nijak nezmění.