Cyberpunk 2077 se dočkal patche 1.3

cyberpunk

zdroj obrázku: CD Projekt RED

Aktualizace k 18.8. 16:45:

Patch 1.3 pro Cyberpunk 2077 je již online. Stačí svou herní kopii pouze aktualizovat.


Herní titul Cyberpunk 2077 patří mezi nejvyhledávanější hity v tomto roce. Stále se čeká na opravení některých chyb hry a zejména na next-gen patch. Studio CD Projekt nespí a pilně pracuje na tom, aby se hra dostala do optimálního stavu. Nyní se chystá vydání patche s označením 1.3, který by měl přinést zásadní opravy a úpravy hratelnosti. Dle posledních spekulací by mohl mít dokonce několik desítek GB.

Co se týče hratelnosti, tak byl vylepšen systém GPS a minimapa. Tentokrát na ní bude vidět více, než tomu bylo dosud a to i díky možnosti oddálit pohled. Při scéně v klubu bude upravena situace tak, aby se mnohdy "omylem" nestávalo, že někteří hráči skončí v kabince s opačným pohlavím, než bylo zamýšleno. Zásadní novinkou však bude změna perků. Nově totiž budete moci vyresetovat veškeré perky a ty následně poskládat jinak. Hráče to bude něco stát, ale dovolí mu to experimentovat se svou postavou.

 

Veškeré změny mají být představeny na dnešním streamu studia a mělo by také padnout finální datum ohledně vydání patche. Hovoří se také o tom, že se dozvíme, kdy dorazí bezplatná DLC a snad i next-gen patch pro nové konzole.

Pokud ještě nemáš svou kopii hry Cyberpunk 2077, tak si ji můžeš pořídit hned. Jakmile vyjde next-gen update, tak můžeš hru vylepšit pro svou novou konzoli bezplatně!


 Pokud chceš mít zprávy nejen o hře Cyberpunk 2077, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.

Náš e-shop používá soubory cookies. Nedá se to jíst a podle nových pravidel EU to tady musíme mít. Odkliknutim se váš život nijak nezmění.