Xbox One Kingdom Come: Deliverance - Royal Edition CZ

 
České titulky
 

AB_CZ

Dostupnost Momentálně nedostupné
599 Kč
Kód produktu 9731-N
Kategorie Hry na Xbox One
Položka byla vyprodána...
 

Tato edice obsahuje navíc také 5 přidaných ADD-ONů: Treasures of the Past, From the Ashes, Band of Bastards, The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon, A woman´s Lot.

Kingdom Come: Deliverance je největší české RPG jaké doposud vzniklo. Tentokrát si musíš nechat zajít chuť na jakákoliv kouzla či draky, neboť v tomto počinu tě čeká pouze nefalšovaný český středověk. Dostaneš se tak do časů nejistoty a politické nestability.

Poté, co zemřel král Karel IV, tak se království propadlo do temnoty. Všude probíhá válka, nechybí korupce a násilnosti. Korunu nyní nosí jeden z Karlových synů, kterým je Václav. Ten je však unesen bratrem Zikmundem a ten je připravený si české země doslova podrobit.

Hlavním hrdinou hry je však obyčejný Jindřich, který je synem kováře. Poté, co jeho rodnou ves zpustoší a vypálí, tak je připraven se postavit nepřátelům. Ocitá se tak ve službách Racka Kobyly, coby místního šlechtice.

Vydej se na velkolepé dobrodružství po středověkém Česku. Využij doslova unikátního systému boje, který ti při správném uchopení zaručí, že se staneš tím nejlepším šermířem. Čeká na tebe velmi realistický svět plný různých vesniček, hradů, lesů, polí a mnoho dalšího. Kingdom Come: Deliverance je titulem v němž snadno nahraješ desítky hodin.

Přebal hry může být v různých jazykových verzích.

Podobné produkty

Doporučený věk 18+
Herní žánr Akční, Open-world, Příběhové, RPG
Další informace CZ titulky
Stav Nové
Typ distribuce Krabicová
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora KDCD 14.4.2021 19:15
Dobrý den , po spuštění hry (xbox one) se mi stáhlo pouze jedno z pěti možných DLC . Nevíte jak bych mohl zbytek dostáhnout ? V menu ani v nastavení jsem nenašel žádnou možnost. Díky za rady
Odpovědět
V Avatar autora Obal hry 27.1.2020 18:17
Dobrý den, v jakém jazyce je obal hry? Děkuji.
Odpovědět
JS Avatar autora Obal hry v češtině? 30.7.2019 19:10
Je prosím obal hry v češtině? Děkuji.
Odpovědět