Xbox One Kingdom Come: Deliverance CZ

Kód: 5857-N
CZ titulky
599 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Obsahuje české titulky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kingdom Come: Deliverance je největší české RPG jaké doposud vzniklo. Tentokrát si musíš nechat zajít chuť na jakákoliv kouzla či draky, neboť v tomto počinu tě čeká pouze nefalšovaný český středověk. Dostaneš se tak do časů nejistoty a politické nestability.

Poté, co zemřel král Karel IV, tak se království propadlo do temnoty. Všude probíhá válka, nechybí korupce a násilnosti. Korunu nyní nosí jeden z Karlových synů, kterým je Václav. Ten je však unesen bratrem Zikmundem a ten je připravený si české země doslova podrobit.

Hlavním hrdinou hry je však obyčejný Jindřich, který je synem kováře. Poté, co jeho rodnou ves zpustoší a vypálí, tak je připraven se postavit nepřátelům. Ocitá se tak ve službách Racka Kobyly, coby místního šlechtice.

Vydej se na velkolepé dobrodružství po středověkém Česku. Využij doslova unikátního systému boje, který ti při správném uchopení zaručí, že se staneš tím nejlepším šermířem. Čeká na tebe velmi realistický svět plný různých vesniček, hradů, lesů, polí a mnoho dalšího. Kingdom Come: Deliverance je titulem v němž snadno nahraješ desítky hodin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Xbox One
Doporučený věk: 18+
Stav: Nové
Typ distribuce: Krabicová
Žánr: Akční, Open-world, Příběhové, RPG
Lokalizace: CZ titulky
Počet hráčů: Singleplayer
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: