Xbox 360 Minecraft

Kód: 5488-N
1 499 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
11.12.2023
Možnosti doručení

Lokalizace: Angličtina

Detailní informace

Detailní popis produktu

Minecraft je tzv. sandboxová hra, ve které si hráč může dělat, co se mu zachce. V tomto případě je hráč vrhnut do krychlovitého 3D světa, kde si musí sám nasbírat materiál na stavbu obydlí a na výrobu nástrojů.

Ukažte, jak si dokážete poradit ve světě, kde začínáte od nuly, vyrobit můžete téměř vše a v noci na svět vylézají zombíci. Navíc na to nejste sami. Hru lze hrát až ve 4 hráčích najednou na jedné konzoli, nebo v 8 lidech online. Ve hře je aplikován efekt dne a noci. V noci se objevují příšery. Hráč buď může sedět a čekat na svítání, jít ven a bojovat o svůj holý život, jen se snažit rozšířit svůj skromný přístřešek nebo jít spát.

Hra obsahuje různé stupně obtížnosti od „Peaceful“, kdy se neobjevují monstra a životy se automaticky doplňují, až po obtížnost „Hard“.

Herní módy:

- Survival - původní herní mód (hlad, těžení, přežívání)
- Hardcore - stejný jako mód Survival, s nezměnitelnou obtížností „Hardcore". Pokud zemřete, vymaže se celý svět a hra končí
- Creative - herní mód, ve kterém je zpřístupněno neomezené množství věcí zcela bez těžení, s funkcí létání. Všechny bloky lze rozbít na jedno kliknutí a hráč je v této hře nesmrtelný, ovšem pokud vypadne ze světa (Void), zemře

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Xbox 360
Doporučený věk: 7+
Herní série: Minecraft
Stav: Nové
Typ distribuce: Krabicová
Žánr: Dětské, Open-world, RPG, Simulátory
Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Lokální Multiplayer, Singleplayer
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora Minecraft 27.12.2019 12:35
Dobrý den chci se zeptat jestli se jedná o hru na DVD nebo elektrickou verzi děkuji za informaci
Odpovědět