Xbox 360 Dead or Alive 4

 
 

renovováno renew

LOKALIZACE: ANGLIČTINA

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 359 Kč
Ušetříte 220 Kč (–61 %)
139 Kč
Kód produktu 501
Značka EA
Kategorie Hry na Xbox 360
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Hra Dead or Alive 4 zvedá opět o něco výše laťku pro bojové hry v režimu online i offline. Díky využití pokročilé hardwarové technologie konzoly Xbox 360 stanovuje tato hra nový standard trojrozměrné, vysoce kvalitní grafiky a zvuku. Představuje jednu z vizuálně nejkrásnějších a nejrealističtějších videoher, které lze na trhu koupit. Nepřekonatelné funkce v režimu online prostřednictvím služby Xbox Live™, nové interaktivní scény, hvězdná sestava dřívějších oblíbených i zcela nových postav a propracovaný obranný systém hry DOA vytvářejí téměř nezbytnou videohru pro herní konzole Xbox 360.

  • DOA Online: Vyzkoušejte si nepřekonatelnou hru online v rámci služby Xbox Live, která obsahuje rozsáhlé globální turnaje, celosvětovou simultánní hru online, podrobné výsledkové tabulky, možnost vytváření klanů, nové a interaktivní hlasové a textové konverzace ve vstupní oblasti a mnoho dalších funkcí.
  • Trojrozměrná grafika s vysokým rozlišením: Díky pokročilé technologii konzoly Xbox 360 a vývojářským zkušenostem vývojářů týmu Ninja posunuje hra Dead or Alive 4 standard trojrozměrné grafiky na novou, vizuálně dokonalou úroveň.
  • Dřívější oblíbení hrdinové a nové postavy: V sestavě postav v novém vydání hry DOA se můžete těšit na nové tváře. Kromě toho si můžete být jisti návratem oblíbených hrdinů z verze Dead or Alive® 3, jako je Christie a Brad Wong.
  • Interaktivní scény: Nové interaktivní scény jsou přehlídkou nejlepší trojrozměrné grafiky a ohromující práce s detaily, ať už se jedná o jednotlivé pramínky vlasů postav, nebo třešňové kvítky snášející se z nebe.
  • Propracovaný scénář a vybroušené scény: Nový scénář a úžasná, téměř filmová grafika vás znovu vtáhnou do záhadného a podmanivého světa hry Dead or Alive.
  • Nové kostýmy: Bojující postavy okázale staví na obdiv různé kostýmy. A některé z postav mají dokonce nový účes!
  • Propracovaný obranný systém hry DOA: Systém boje této hry byl nově přepracován, aby poskytoval ještě více strategických možností a umožňoval dosáhnout ještě vyššího stupně dovedností oblíbených postav. Vyzkoušejte nejlépe propracovaný obranný systém hry DOA.

Podobné produkty

Doporučený věk 16+
Herní žánr Bojové
Stav Použité
Další informace Více hráčů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Náš e-shop používá soubory cookies. Nedá se to jíst a podle nových pravidel EU to tady musíme mít. Odkliknutim se váš život nijak nezmění.