Funko POP seriálové postavy

#showmore#

Netflix, HBO Max, Amazon Prime, nebo Disney+... Seriály prostě frčí a jestli jsi do nich stejný nadšenec jako my, pak musíš kouknout na naše Funko POP! figurky, kde zcela určitě najdeš svého oblíbence.

Co takhle populární tajuplná série Stranger Things, spolu s odvážnou Eleven a jejím milovaným Mikem? Pokud tvé srdce více tíhne k fantasy, pak určitě znáš legendární Game of Thrones, nebo vědmáckého Zaklínače. V tvojí sbírce tak jistě nesmí chybět zabiják bílých chodců John Snow, nebo svůdník Marigold spolu s mocnou Yennefer.

Fanoušci animáků naopak ocení náš výběr ze světoznámé rodinky Simpsonových a městečka South Park. Tvá polička tak může hostit známé postavičky v podobě labužníka Homera Simpsona a přisprostlého Cartmana. Samozřejmě si u nás přijdou na své také milovníci japonských animáků. Mrkni například na naši Naruto sbírku a postav proti sobě v epické bitvě Naruta a Paina. Případně můžeš poslat na strastiplnou cestu Nezuko a lovce démonů Tanjira.

Chybět samozřejmě nesmí ani sekce se Star Wars, kde nezapomeň sáhnout po milovaném Grogu, ale také po vládci podsvětí Boba Fettovi. Že máš rád pořádné krváky? Na to máme odpověď. Squid Game! Pošli do smrtelně nebezpečných her hráče 456 a dohlídni na něho s maskovaným vojákem.

A pokud pořád nemáš vybráno, vždycky můžeš omrknout celou naší Funko POP! nabídku, kde najdeš tu správnou figurku pro tebe!

 

 
329
159913291599
Značky
Licence

Stránka 1 z 5 - 165 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 5 - 165 položek celkem