Reference

Jsme sice malý e-shop, provozovaný jen pár nadšenci z Brna, ale o to víc si ceníme každého zákazníka a snažíme se vždy o Vaši naprostou spokojenost.

 

Mezi naše největší přednosti patří:

 

  • Rychlost

Máme vlastní sklad, ze kterého jsme schopni doručit Vaši objednávku už do druhého dne! Více o dopravě a době dodání najdete zde.

  • Komunikace

Pokud je to v našich silách, vždy Vám se vším ochotně poradíme a pomůžeme. Nemáme XY zaměstnanců pro zákaznickou podporu ale i tak se snažíme co nejrychleji odpovídat na dotazy, a to i ve vlastním osobním volnu. Napište nám třeba na Facebook.

  • Ceny

Dlouhodobě se snažíme udržet naše ceny mezi nejnižšími. I když nemáme možnost dosáhnout velkých objemových slev u dodavatele jako velcí hráči, ceny udržujeme nízké na úkor vlastní nižší marže.

  • Spolehlivost

Ačkoli jsme při vyřizování objednávek maximálně pečliví, tak nejsme neomylní. Nicméně ke každému vzniklému problému se stavíme čelem a řešíme jej co nejrychleji k Vaší spokojenosti. Vše je jen o domluvě a vzájemném respektu. :)

  • Něco navíc

V dnešním konkurenčním prostředí bychom však neuspěli pokud bychom Vám nenabídli něco navíc! U nás dostanete ke každé objednávce nad 1 500 Kč malý dáreček. Všechny objednávky v hodnotě nad 2 000 Kč mají dopravu po ČR zdarma a pokud za dané období nakoupíte celkově za více než 4 000 Kč stáváte se VIP zákazníkem a získáváte věrnostní slevu na další objednávky. V našem věrnostním programu takto můžete získat slevu až 8 % na vše! Čtěte více o našem věrnostním programu.

  

Ale abychom tu jen na prázdno netlachali, zde je důkaz místo slibů :) Mrkněte na naše reference na nezávislých portálech a přesvědčte se sami. Pokud nás chcete podpořit, neváhejte přispět i svojí recenzí. Udělá nám to radost ;)

 

logoheurekabilepozadi
facebook-logo-png-1722
firmy-b_oříznutý
logo_zbozi
Google_maps_logo
Tento web používá soubory cookie. Jeho dalším používáním s tímto souhlasíte. Pro více informací klikněte zde.