Sony PlayStation 5 DualSense Wireless Controller Nova Pink

Kód: 331-N
Tip
1 899 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
6.6.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dualsense Wireless ControlLer

Se špičkovou herní konzolí PlayStation 5 si hry užijete mnohem více nejen zásluhou jejího obrovského výkonu, ale také prostřednictvím stejně skvělého příslušenství. Tím nejdůležitějším je samozřejmě ovladač – Sony mu proto věnovalo maximální pozornost. DualSense tak přichází s novinkami, jako je špičková hmatová odezva, adaptivní spouště nebo integrovaný mikrofon. A samozřejmě přitom designem perfektně koresponduje s vaším nejlepším herním přítelem – PlayStationem 5. 

Hmatová odezva

Duální pohon u ovladače nahrazuje vibrující motorky. Výsledkem je, že mnohem intenzivněji budete prožívat děj hry zásluhou dynamických vibrací simulujících například zpětný ráz zbraní.

Adaptivní spouště

Adaptivní spouště se postarají o to, že procítíte intenzivněji každou akci – ať už jde o natahování tuhé tětivy luku nebo třeba zadupnutí brzdového pedálu v oblíbené závodní hře.

Mikrofon a 3,5mm jack

Ovladač má integrovaný mikrofon, abyste mohli být v kontaktu se spoluhráči. Díky 3,5mm jacku na jeho těle navíc můžete připojit i headset. Na ovladači je pak také speciální tlačítko pro okamžité ztlumení hlasového výstupu.

Tlačítko vytvořit

Na ovladači najdete také tlačítko vytvořit pro rychlé zachycení a vysílání dramatických okamžiků z vašeho hraní. Jeho základem se stalo revoluční tlačítko Share z DualShocků. 

Dvoubarevný design

Design ovladače dokonale koresponduje s herní konzolí PlayStation 5. Ergonomii pak napomáhá intuitivní rozložení ovládacích prvků s vylepšenými páčkami a novou světelnou lištou. 

USB-C

Na těle ovladače je moderní port typu USB-C pro rychlé dobití integrované baterie s dlouhou výdrží.

Integrovaný reproduktor

Ovladač má kvalitnější vestavěný reproduktor, takže vybrané hry vás do děje vtáhnou ještě více i zvuky vycházejícími přímo z něj.

Senzor pohybu

Ovladač disponuje také akcelerometrem a gyroskopem, takže v podporovaných hrách lze využívat návykové pohybové ovládání.

Balení neobsahuje nabíjecí kabel.

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: