PS5 Sony Playstation 5 HD Camera

 
  • 1 z 2
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 1 599 Kč
Ušetříte 600 Kč (–38 %)
999 Kč
Kód produktu 6336-N
Kategorie Příslušenství pro PlayStation 5
Položka byla vyprodána...
 

PlayStation 5 - HD Camera

S touto promakanou HD kamerou pro konzoli PS5 se stanete hlavní hvězdou při sdílení svých her. Je vybavena duálními objektivy pro záznam v rozlišení 1080p a vestavěným podstavcem. Obsahuje také nástroje pro snadné odstranění pozadí konzole PS5, díky kterým se stanete středem pozornosti.

 

Vysoké rozlišení
Zachyťte to, co potřebujete. Sdílejte to, co potřebujete. rychle a pohodlně. Skvělý obraz zajistí ostré Full HD rozlišení kamery s duálními širokoúhlými objektivy. Díky tlačítku na bezdrátovém ovladači DualSense pak utvoříte a odvysíláte záznam jediným stisknutím.

Vestavěný podstavec
HD kamera je vybavena nastavitelným vestavěným stojanem, který vám pomůže zachytit dokonalé záběry. Díky kompaktnímu provedení ji můžete bezpečně umístit nad nebo pod televizor a pak si pohrát s úhlem a najít ten, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Rozměry: 120 × 189 × 68 mm

Nástroje k odstranění pozadí
Staňte se hlavní hvězdou své produkce s nástroji k odstranění pozadí vestavěnými do konzole PlayStation 5. Díky HD kameře se můžete pomocí režimu obraz v obraze vložit do svých herních videí už během vysílání1. Můžete i oříznout pozadí nebo použít zelené pozadí a zbavit se ho úplně.

Podobné produkty

Stav Nové
Sekce Senzory

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: