Marketing Manager / Kreativec

Staň se klíčovou součástí marketingového týmu!

Hledáme Markeťáka, který se stane hlavou našeho týmu a pomůže nám rozvíjet naši značku a posílit tak pozici na trhu. V této roli budeš mít na starost dlouhodobé plánování a realizace marketingových kampaní, jejich měření a reporting. Tvým úkolem bude také tvorba cenného a angažujícího obsahu, který osloví naše zákazníky a podpoří naši komunikaci.

Pečovat budeš jak o offline, tak i online reprezentaci e-shopu. Budeš mít pod palcem kompletní správu obsahu. V týmu budeš mít vlastního grafika i contenťáka, kteří s tebou budou tvořit svatou trojici našeho e-shopu. Rozjet to můžete ve velkém stylu a kreativitě se meze nekladouBýt zapamatovatelným je to nejdůležitější. A to vždy v souladu se stylem naší komunikace a tonalitou našeho brandu. Čeká na tebe i komunikace s partnery a navazování nových spoluprací.

Jakékoli předchozí marketingové znalosti a zkušenosti představují velkou výhodu, větší finanční odměnu a větší zodpovědnost nad plánováním a správou reklamních kampaní.

Co od nás můžeš očekávat a co požadujeme my od tebe?

Náplň práce:

  • Dlouhodobé plánování marketingových kampaní, jejich měření a reporting
  • Tvorba marketingových akcích, cenného a angažujícího obsahu
  • Komplexní budování komunikace brandu
  • Komunikace s partnery, zajišťování účasti na offline i online eventech
  • Schvalování tištěných i digitálních reprezentačních materiálů
  • Sledování herních aktualit a popkulturních novinek