XSX Call of Duty: Black Ops Cold War Nové

 
  • 1 z 6
 

PŘIPRAVUJEME

DATUM VYDÁNÍ: 13.11.2020

LOKALIZACE: ANGLIČTINA

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 799 Kč
Kód produktu 5633-N
Značka Activision
Kategorie Hry na Xbox Series X
Záruka 2 roky
 

Nebyl by to ani plnohodnotný rok, pokud by letos nedorazilo nové Call of Duty. Tentokrát půjde o Call of Duty: Black Ops Cold War, které naváže na první díl Call of Duty: Black Ops. Děj se odehraje v 80. letech minulého století. V rámci bojů ve hře navštívíme lokace východního Berlína, Vietnamu, Turecka nebo ústředí sovětského KGB.

Vrátí se oblíbené postavy Woods, Mason a Hudson včetně několika nových agentů a operativců. Jak už napovídá Cold War v názvu, tak příběh se bude točit kolem zrádných politických machinací a mnoho tajných operací. Dokážete zvrátit hrozící celosvětový konflikt, který se plíživě rozšiřuje v rámci celé planety? Jedinou možností je najít a eliminovat záhadnou postavu s krycím jménem Perseus.

Autoři slibují, že ve hře bude zcela přepracovaný multiplayer, který nabídne nové režimy, ale také roky ověřená multiplayerová klání. Návratu se také dočká předělaný zombie mód, který doprovází podsérii Black Ops už roky. Vydáš se nebezpečných bojů v Call of Duty: Black Ops Cold War?

Podobné produkty

Herní žánr Střílečky
Stav Nové
Typ distribuce Krabicová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Náš e-shop používá soubory cookies. Nedá se to jíst a podle nových pravidel EU to tady musíme mít. Odkliknutim se váš život nijak nezmění.