PS4 Far Cry 6

Kód: 1120-N
Tip Na prodejně
349 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
7.12.2023
Možnosti doručení

Lokalizace: Angličtina

Detailní informace

Detailní popis produktu

Série Far Cry se rozroste o další kousek. Půjde už o šesté regulérní pokračování, které opět překvapí svým zasazením. Far Cry 6 tě totiž vezme na karibský ostrov Yara. Na ostrově vládne prezident Antón Castillo. Jak už to však v sérii Far Cry bývá, tak jeho vláda není z těch, kterou by svobodný lid přijal za svou.

Antón má mladého třináctiletého syna, kterému hodlá v co nejbližších letech předat vládu nad ostrovem. Mladý syn Diego je však myšlenkami úplně jinde. Pochopitelně jejich společná záliba v týrání vlastního lidu, nesmyslných vraždách a násilí, vede pouze k tomu, že se část lidu seskupí v odboj a otočí proti nim.

Ty se zhostíš postavy jménem Dani Royas. Opět jde o univerzální jméno, takže výběr pohlaví zůstává zcela na tobě. Dani jakožto postava guerilla válečníka je vycvičená v boji a tentokrát usiluje o to, aby společně s dalšími bojovníky za svobodu dosáhla svržení diktatury. Vůbec poprvé bude hlavní postava k vidění v animacích.

Ubisoft přiznává, že se velmi inspiroval na Kubě a nově tě tak pošle nejen do džungle, ale i městské zástavby. Hlavní město ostrova je Esperanza a bude hrát podstatnou roli v celé hře. Tvůj boj tak bude mnohem náročnější a tvrdší než kdy dříve. Esperanza je bohužel pro tebe plná příznivců prezidenta. Far Cry 6 nabídne doposud největší mapu v sérii. Umožní ti využít dopravní prostředky a nebude chybět ani najímaní parťáků či kooperace ve dvou hráčích online.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na PlayStation 4
Doporučený věk: 18+
Herní série: TOP hry, Far Cry
Kompatibilita: Vylepšeno pro Next-gen
Rok vydání: 2021
Stav: Nové
Typ distribuce: Krabicová
Žánr: Akční, Open-world, Příběhové, Střílečky
Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Singleplayer

Trailer

Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora Libertad Pack 11.9.2021 11:05
Dobrý den, dostanu k tomuhle předprodeji i Libertad Pack (zbraň-metač disků + skin na Choriza)? Díky. Marek
Odpovědět