PS3 Dragon Age: Inquisition Deluxe edition

 
 

LOKALIZACE: ANGLIČTINA

Dostupnost Prodej skončil
249 Kč
Kód produktu 946-N
Kategorie Hry na PlayStation 3
Položka byla vyprodána...
 

Další pokračování velmi úspěšné RPG série nás zavede o něco dále v ději, kde končil předchozí díl a dostáváte se do světa Dragon Age zmítaného v naprostém chaosu vyvolaném válkou mágů a církve. Oba protivníci si při svých bojích neuvědomují, do jakého nebezpečí dostal zemi Thedas a její obyvatele. Na obloze je vidět velká trhlina, kterou jsou schopni na svět přicházet velmi nebezpeční démoni a jiné nebezpečné bytosti. Deluxe verze plná bonusů.

Deluxe edice navíc obsahuje:

- Skyhold Throne (Trůn nebeská pevnost) – Každý vládce by měl sedět na něčem, co je hodno jeho postavení. Vy jakožto inkvizitor budete mít ten nejhonosnější trůn ze všech, vyrobený z lebky starověkého draka.
- Red Hart Halla (Rudý jelen Halla) – Putujte nebezpečným světem na hřbetě tohoto zvířete.
- Bog Unicorn (Močálový jednorožec) – Toto jedinečné zvíře, jež kdysi patřilo krutému nájezdníkovi, se vrátilo, aby vzbuzovalo strach v těch, kteří by se vám chtěli postavit.
- Digitální soudtrack – Vezměte si s sebou kousek světa Thedas, ať už půjdete kamkoli.
- Bonusový digitální obsah (bude teprve oznámen)!
- Zbraně pro různé třídy: Rozdrťte své nepřátele díky arzenálu zbraní ze sady Flames of the Inquisition (Plameny inkvizice). Ať už jde o hůl nebo dýky, meč nebo válečné kladivo, tyto zbraně udělají s vašimi nepřáteli krátký proces.
- Zbroj inkvizitora: Zbroj ze sady Flames of the Inquisition (Plameny inkvizice) vás lépe ochrání před útoky nepřátel.
- Obrněné zvíře: Součástí sady Flames of the Inquisition (Plameny inkvizice) je i chrabrý oř, vybavený vlastní inkviziční zbrojí, skutou z plamenů bitvy.

Podobné produkty

Doporučený věk 18+
Herní žánr RPG
Stav Nové

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: