TOP 10 hry pro dva hráče na PS4

Nedávno jsme ti přinesli článek, který se věnoval TOP 10 nejlepším hrám na konzoli PlayStation 4. Tentokrát jsme se podívali na to, jaké hry jsou ideální pro dva hráče na této konzoli. Pokud si tedy chceš užít pořádnou zábavu se svým sourozencem, kolegou, přítelem či přítelkyní, tak se mrkni, které hry ti můžeme jednoznačně doporučit, ať se u nich zkrátka ani chvilku nenudíš!

FIFA 21

 

Sérii FIFA není třeba složitě představovat. Jedná se o nejpopulárnější fotbalovou simulaci na světě. Díky tomu se i letos můžeš pustit se svým kamarádem či sourozencem do hraní na jedné konzoli. Záleží pouze na to, kdo preferuje, který tým a můžete si to proti sobě rozdat na různých stadionech za konkrétních povětrnostních podmínek. Kdo nakonec zápas vyhraje?

Gran Turismo Sport

 

Gran Turismo Sport je skutečnou výzvou pro pravé závodníky. Maximálně realistické závody na konzoli PlayStation 4, které jsou nejen vysoce návykové, ale také nádherně zpracované. Jedná se vůbec o první závodní videohru s podporou organizace FIA, která ji tak uznává jako součást skutečného motoristického světa.

Nastav si závod dle svého, vyber si se svým soupeřem vhodné vozidlo a pusťte se naplno do závodění na jedné konzoli. Kdo z vás bude lepší?

Diablo 3

 

Ačkoliv Diablo 3 vyšlo už v roce 2012, tak se stále aktivně hraje mezi hráči. Aby také ne! Je totiž ideálně postaveno pro kooperaci více hráčů. Kampaň si můžeš projít se svým spolubojovníkem buď takzvaně z gauče nebo online. Pokud se propojíte online, tak stačí mít pouze jednu kopii hry. V takovém případě se mohou online hry účastnit až 4 hráči. Dokážete společně zachránit svět Sanctuary od nemrtvých a dalších nepřirozených jevů?

Darksiders Genesis

 

Darksiders Genesis je výbornou odbočkou v sérii Darksiders, která vypráví příběhové události ještě před prvním dílem Darksiders. Tentokrát se na scénu dostávají Svár a Válka, kteří mají zabránit zlotřilému plánu samotného Lucifera, a tak jsou posláni do pekel, aby situaci napravili. Prastarý střet mezi nebem a peklem tak může vypuknout.

Darksiders Genesis je také skvělou hrou pro hraní ve dvou hráčích. Hru lze hrát ve dvou na jedné konzoli, přičemž jeden z hráčů si vezme na paškál Válku a druhý Svár. Společně tak můžete projít dokonce celou kampaň.

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2

 

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 je naprosto unikátní sérií. Autoři totiž dokázali nádherně vyvážit akci s humorem a nabídli doslova netradiční jednotky, s kterými na bojišti operuješ. Kytky se opět pustily do boje se zombíky a cílem obou stran je vyhladit tu druhou z povrchu zemského. Může se jim to ale podařit? Ve dvou jde o vynikající zábavu, neboť se postaví proti sobě a budou usilovat o to, kdo je na dané mapě lepším válečníkem.

Resident Evil 6

 

Resident Evil 6 je posledním ze série, který představuje ještě původní hratelnost série. Hra však nabízí unikátní mód, který ti umožní si celou hru projít s parťákem. Pusť se tedy do toho a ukaž všem zombiím, nestvůrám a nepřátelům, že tu pro ně není místo. Dokážete společně zabránit katastrofě, při níž by mohli přijít o život miliony lidí v Číně?

A Way Out

 

A Way Out je ideální typ hry pro dva hráče. Je totiž designována právě tak, aby se dala celá kampaň odehrát ve dvou, a to jak online, tak i na jedné konzoli. Vtělíte se spolu do dvou vězňů, kteří touží po svobodě. Nejprve se vám musí podařit útěk z věznice a poté se spolu vrhnete do boje za očištění svých jmen. Je ale vše, tak jak se na první pohled zdá být?

 

LEGO hry

 

Pro hraní ve dvou není na konzolích snad lepší volby než si vybrat správnou LEGO hru. Těch není nikdy dost a svou náplní jsou pro kooperaci jako dělané. V mnohých misích je totiž vyžadována spolupráce postaviček, aby bylo možné se ve hře dostat dál. Jestli hledáte ideální hru pro hraní ve dvou na dlouhé večery, tak vás nezklame žádná z námi dostupných LEGO her.

Mortal Kombat 11

 

Jedna ze stálic videoherního průmyslu už od 90. let. Kdo by neznal Johnnyho Cage, Shao Kahna, Gora či Sonyu Blade? Všechny tyto ikonické postavy na tebe čekají v nejnovějším pokračování veleúspěšné série. Ve dvou hráčích se jedná o parádní záležitost. Pokud se do ní pustíte, tak v ní pokaždé strávíte několik hodin, než se oba nabažíte toho, jak efektivně se dá s protivníkem zatočit.

Star Wars Battlefront 2

 

Star Wars Battlefront 2 úspěšně navázalo na své předchůdce a na rozdíl od předešlých titulů z této série nabídlo také plnohodnotnou kampaň. Hru je možné ve speciálních režimech hrát ve dvou na rozdělené obrazovce, což je velmi solidní zábava, neboť se mohou hráči krýt navzájem, případně si jít i po krku. Nevýhodou je pouze fakt, že hru nelze ve dvou hrát v rámci kampaně.

Playstation 4 NABÍZÍ SPOUSTU DALŠÍCH ÚCHVATNÝCH TITULŮ:


Autor: Martin Pilous

Pokud chceš mít zprávy nejen o konzoli PlayStation 4 a jejích hrách z první ruky, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.

Náš e-shop používá soubory cookies. Nedá se to jíst a podle nových pravidel EU to tady musíme mít. Odkliknutim se váš život nijak nezmění.