Hogwarts Legacy nabídne i temnou cestu

hogwarts

zdroj obrázku: Xbox.com

S poměrně překvapivou informací se ohledně hry Hogwarts Legacy vytasil scénárista DC Allen. Ten totiž na Twitteru uvedl, že se ve hře lze uchýlit i k zabíjení protivníků, což naznačuje, že bychom se mohli dočkat poněkud drsnějšího pojetí a navíc možná i temné strany. Jeho Tweet zněl takto: „Nemohou snad hráči zabíjet ve hrách 16+? Mám pocit, že v Horizon Zero Dawn jste mohli všechny záporáky pozabíjet, jenom to nebylo moc krvavé."

V tuto chvíli se už informace na jeho účtu nenachází, ale je jasné, že zřejmě prozradil něco, co mělo hráčům zůstat skryto. To však zní velmi dobře. Kromě toho, že ve škole čar a kouzel v Bradavicích bude možné se naučit standardní magii, tak hráč dostane zřejmě možnost se jiným způsobem naučit i zakázaná kouzla a vydat se cestou zla. Tato myšlenka zní velmi zajímavě a bylo by poměrně netradiční, pokud bychom se mohli vydat ve stopách Lorda Voldemorta namísto Harryho Pottera. Vše potvrzuje i fakt, že byl už potvrzen systém morálních hodnot, kterým bude hra oplývat.

 

Zatím víme, že hra Hogwarts Legacy vyjde v příštím roce pro PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S. Už se těšíme, až se vydáme do nádherného kouzelnického světa.

Zatím si Harryho Pottera může užít v jeho kompletním LEGO dobrodružství.


Pokud chceš mít zprávy nejen o hře Hogwarts Legacy, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.

Náš e-shop používá soubory cookies. Nedá se to jíst a podle nových pravidel EU to tady musíme mít. Odkliknutim se váš život nijak nezmění.