Herní POP!

#showmore#

Správný herní fanoušek si kromě krabiček videoher vystavuje také povedné Funko POP postavičky! Jestli máš rád videohry alespoň z poloviny tak, jako my, určitě si svého oblíbeného hrdinu u nás najdeš.

Miluješ Nintendo a jeho ikonické tituly? Pak třeba oceníš náš výběr Pokémoních mazlíčků, kde vyniká takový elektrický Pikachu, nebo roztomilý Vulpix. Na své si přijdou i fanoušci bleskově rychlého Sonica. Do tvé sbírky animovaných postaviček pak určitě nesmíš zapomenout zařadit Ripta z legendárního Spyro, či padoucha Nitrox Oxide z Crasha Bandicoota.

Fortnajťáci naopak jistě sáhnou po známých postávách Meowscles, Llama, Ragnarok a Tomatohead. Že jsi spíše na pořádnou kyberpunkovou akci? V tom případě je právě pro tebe nachystaný drsný Johnny Silverhand spolu s V. Na epický souboj zase můžeš vyzvat mistra bojových umění Liu Kanga, nebo silnou Sonyu Blade.

Do pořádně zuřivé přestřelky postav střelecké esa z RAGE 2, a to Immortal Shrouda spolu s členem gangu Goon. Pro fanoušky pořádného fantasy tu čekají hrdinové ze světoznámého The Elder Scrolls: Morrowind, Naryu a Warden.

A pokud pořád nemáš vybráno, vždycky můžeš omrknout celou naší Funko POP! nabídku, kde najdeš tu správnou figurku pro tebe!

 

Stránka 1 z 2 - 37 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 37 položek celkem