Filmové POP!

#showmore#

Své oblíbené hrdiny už nemusíš jen potkávat na filmovém plátně, ale můžeš si je vystavit na obdiv všem návštěvníkům. Populární, levné a stylové. Přesně takové jsou filmové figurky Funko POP!

Miluješ bradavickou školu čar a kouzel? Tak mrkni na naší nabídku Funko POPek s Harrym Potterem, kde nalezneš všechny známé čaroděje. Pro fanoušky komiksových superhrdinů tu naopak máme nabitý výběr Marvel a DC Comics figurek, takže na tebe při hraní může dohlížet hodný soused Spider-man, či temný rytíř Batman.

Milovníci pohádek se nemusí bát, protože i pro ně máme připravené skvělé Funko POPky. Koukni například na Disney Funko POP a obohať svůj pokoj o roztomilou Sněhurku, oblíbeného Mickey Mouse, vesmírného Buzz Rakeťáka, nebo veselého Stitche.

Pokud ti žánr sci-fi koluje v žilách, tak jsi na správném místě. Slavné postavy ze sérií jako je Star Wars, Matrix, nebo Jurský svět ti nepochybně udělají radost. Proč si tedy do své sbírky nepřidat takové legendy, jako je mistr Jedi Luke Skywalker, hrůzu nahánějící T-Rex, nebo nezastavitelná dvojice Neo a Trinity?

A pokud pořád nemáš vybráno, vždycky můžeš omrknout celou naší Funko POP! nabídku, kde najdeš tu správnou figurku pro tebe!

 

Stránka 1 z 7 - 228 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 7 - 228 položek celkem