Animované POP!

#showmore#

Animáky frčí! Důkazem toho je početný zástup hromady animovaných hrdinů, kteří ti rádi budou dělat společnost při hraní, nebo sledování filmů a seriálů.

Pokud jsi fanoušek slavné žluté rodinky ze Springfieldu, nesmíš svou sbírku ochudit o povaleče Barneyho, labužníka Homera, rošťáka Barta, či vychytralou myš Itchy. Pořádnou scénu ti naopak může způsobit Cartman a jeho kamarádi Stan s Kylem.

Samozřejmě si u nás přijdou na své také milovníci japonských animáků. Mrkni například na naši Naruto sbírku a postav proti sobě v epické bitvě Naruta a Paina, pomoct taky kdykoliv mohou Shikamaru, Sakura a mistr Kakashi. Případně můžeš poslat na strastiplnou cestu Nezuko a lovce démonů Tanjira. Dáváš raději přednost roztomilým zvířátkům? Pak jsou pro tebe Pokémoni to pravé! Vytrénuj si svého Vulpixe, Mewtwa, Vaporeona, nebo slavného Pikachu.

Menší hráči potom určitě ocení vtipné mimoně Stuarta, Kevina a Otta. Úsměv na tváři ti taky vytvoří hrdinové z pera talentovaného studia Pixar, konkrétně robot Wall-E, příšerka Mike, či vesmírný Buzz Rakeťák.

A pokud pořád nemáš vybráno, vždycky můžeš omrknout celou naší Funko POP! nabídku, kde najdeš tu správnou figurku pro tebe!

 
199
249011992490
Značky
Licence

Stránka 1 z 4 - 121 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 121 položek celkem