Specialista nákupu Funko POP!

Hledáme Specialistu nákupu Funko POP!, který se zapojí do našeho týmu.

Jsi vášnivý sběratel nebo sběratelka? Máš rád/a ty roztomilé, malé postavičky, které ožívají na poličkách? Pokud ano, máme pro tebe skvělou příležitost! Náplní tvojí práce bude výhradní péče o sortiment sběratelským postaviček a merche.

Dostaneš tak do rukou nejaktuálnější nabídky, dle kterých budeš zajišťovat doplňování a rozšiřování stávajícího sortimentu. Součástí tvojí práce bude jak nákup, tak i cenotvorbaKomunikovat budeš jak s našimi hlavními dodavateli, tak i s ostatními kolegy z dalších středisek, kteří ti budou vždy rádi nápomocni. Zapojíme tě i do procesu výkupu zboží od našich zákazníků.

Všechny novinky ze světa Funko POP! budeš mít jako první v ruce právě ty!

Co od nás můžeš očekávat a co požadujeme my od tebe?

Náplň práce:

  • Práce s tabulkami a daty
  • Nákup zboží od hlavních distributorů
  • Orientace na trhu a sledování trendů
  • Logické uvažování a schopnost analyzovat nabídky
  • Samostatné jednání a odpovědnost za nákupní proces
  • Podílení se na výprodejových akcích a strategickém plánování
  • Emailová komunikace s B2B partnery
  • Kooperace na výkupu zboží od zákazníků

Očekáváme:

  • Znalost sortimentu Funko POP!
  • Orientaci v sériích, vydáních a velikostech sběratelských postaviček
  • Schopnost analyzování nabídek
  • Samostatnost, odpovědnost a loajalitu
  • Efektivní komunikaci s ostatními středisky
  • Znalost funkčních náležitostí MS Excel a Google Sheets

Co nabízíme:

  • Práci na plný úvazek - HPP v režimu 40 hodin týdně
  • Férové platové ohodnocení až 40 000 Kč
  • Možné využití Multisport benefit pro aktivní odpočinek
  • Sleva na sortiment o hodnotě 1000 Kč měsíčně
  • Příspěvek na strávné a občerstvení na pracovišti
  • Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu, firemní akce
  • Práce na homeoffice, flexibilní pracovní dobu
  • Dostatek kofeinu, společenská místnost a možnost hrát hry
  • Psí kamarád na pracovišti jako ten největší bonus :)

Aktualizace: NÁBOR UZAVŘEN

Kanceláře se nacházejí v lokalitě Brno-Slatina. V areálu je dostupné volné parkovací stání a nejbližší zastávka MHD se nachází necelých 100 metrů od tvého budoucího pracovního místa.

Více podrobností si řekneme při osobním pohovoru :).

Pokud tě tato nabídka zaujala, ozvi se nám na email kariera@konzoliste.cz, připoj své CV a napiš pár motivačních vět, proč bychom měli vybrat právě tebe! Pokud víš o někom, koho by tato pracovní nabídka zajímala, tak sdílej.